Exigo to autoryzowany reseller firm: Lenovo, Toshiba, Samsung, Microsoft
  • Serwerownia komputerowa
  • Lista klientów firmy Exigo
  • Logotypy klientów, którzy zdecydowali się na usługi informatyczne firmy Exigo
  • Partnerzy usług informatycznych firmy Exigo
  • Loga zadowolonych klientów firmy Exigo

Exigo – usługi informatyczne

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest profesjonalna obsługa informatyczna firm – outsourcing IT. Warszawa i okolice, to główny obszar naszego działania, gdzie cieszymy się zaufaniem wielu zadowolonych klientów. Proponowana przez nas obsługa informatyczna firm to kompleksowa usługa obejmująca między innymi administrację oraz konserwację stacji roboczych, serwerów i sieci, usuwanie wszelkiego typu awarii, archiwizację danych, doradztwo informatyczne, fachowe wsparcie działów informatycznych i wiele innych.

Dzięki profesjonalnym narzędziom do zdalnej obsługi i administracji większość czynności serwisowych można wykonać zdalnie bez konieczności osobistej obecności specjalisty w siedzibie Klienta. Takie działania znacząco obniżają koszty i oszczędzają czas – co w przypadku usług informatycznych ma znaczenie nadrzędne.

Outsourcing IT

Outsourcing IT pozwoli Państwu cieszyć się się najnowocześniejszymi rozwiązaniami informatycznymi oraz profesjonalną ich obsługą bez tworzenia w firmie osobnej komórki organizacyjnej. W razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii, nasi informatycy dojadą do Państwa w bardzo krótkim czasie. Niezależnie od tego, gdzie na terenie Warszawy, bądź okolic, znajduje się Wasza firma – otrzymacie szybką i fachową pomoc.

Oprócz doraźnych reakcji na zgłoszone awarie lub problemy, w ramach Outsourcingu IT oferujemy kompetentne prowadzenie polityki IT Klienta. Staramy się na bieżąco monitorować potrzeby Klienta i możliwości oferowane przez rynek, by na bieżąco optymalizować wykorzystywaną infrastrukturę IT.

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny stosowany jest przez wiele firm, które doceniają to nowoczesne rozwiązanie. Korzyści dla Klienta są bezsporne – przede wszystkim oszczędność pieniędzy, znaczący wzrost dostępności obsługi, natychmiastowy dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań, brak obsługi HR działu IT. W Exigo personalizujemy kontrakty, czyli „ szyjemy je na miarę” specjalnie dla Klienta. Jeżeli interesuje Państwa obsługa informatyczna na najwyższym poziomie profesjonalizmu, lecz przy zachowaniu rozsądnej ceny – nasza usługa skierowana jest właśnie do Was. Zapraszamy do współpracy!

Usługi informatyczne

Praktycznie każda firma w swojej działalności wykorzystuje sprzęt IT – komputery, serwery, drukarki, dlatego warto zadbać o usługi informatyczne na wysokim poziomie i świadczone w możliwie krótkich czasach reakcji – to właśnie oferujemy naszym Klientom. Popularne i coraz tańsze rozwiązania chmurowe Cloud Computing są świetną alternatywą dla posiadania własnego sprzętu – umiejętne zarządzanie takimi usługami optymalizuje działania przedsiębiorstwa i pozwala na zwiększenie mobilności i łatwości dostępu do usług.

Warszawa to główne miejsce naszej działalności, ale dzięki doskonalonej cały czas logistyce oraz zdalnym programom wsparcia z powodzeniem obsługujemy Klientów z całej Polski, a nawet Świata. Nasz zespół biegle posługuje się językiem angielskim.